Petra Cavallaro

INSTRUKTOR KUNDALINI
JOGY I. STUPNĚ

Narodila jsem se v Brně s kořeny Jižní Moravy, slunné Itálie i slovenských Bílých Karpat. Mým současným domovem je Jižní Morava, v blízkosti CHKO Pálava a vodních nádrží Nové Mlýny. Místa, kde Vám budu ráda průvodcem a kde mohu propojit svoji praxi s bytím v přírodě, matkou Zemí a její energií.


„Mým záměrem je propojení spirituality a nabytých poznatků, dovedností do svého i vašeho praktického života, dosáhnout uvědomění a rovnováhy jak ve vnitřním, tak ve vnějším světě.“


Ke kundaliní józe mě přivedla vlastní intuice - vnitřní vedení a touha duše. Touha po pravdě a poznání, růst, po hloubce života. Byla to „láska na první pohled“. Po několika letech jsem přešla na její lektorství/výuku, tak aby byla přínosná dalším lidem a pomohla tak na jejich cestě životem k větší spokojenosti, rovnováze a osobnímu štěstí, celkovému zdraví.

Absolvovala jsem v roce 2016 roční studium výcviku kundalini jógy podle Yogi Bhajana. Školy Mistra Kundalini jógy a Mahan Tantrika. Jsem tak členem Mezinárodní asociace učitelů Kundalini jógy (IKYTA), která šíří toto drahocenné učení díky společnému úsilí učitelů Kundalini jógy na celém světě.

Místem našeho setkání může být prostor studia, kde probíhají lekce, může jím být však i čistá příroda či jeden z pobytů/víkendů u nás, či v zahraničí – místa, které mě inspirují a věřím, že budou i Vás. Těším se na setkání s Vámi a společnou „práci“.

Bc. Petra Cavallaro

instruktor Kundaliní jogy I. stupně,

členem Mezinárodní asociace učitelů Kundalini jógy (IKYTA)

odkaz na mne a skupinu fb: Petra Cavallaro Kundaliní joga Brno

Více ke kundaliní joze zde: www.3ho.cz/kundalini-joga/

- Bc. Petra Cavallaro -
+420 734 450 998

© Copyright 2024 | Petra Cavallaro KUNDALINÍ JÓGA | Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Soubory cookies | Nastavení cookies
Webdesign by vaclavsvestka.cz