Prosperita online

Tělo potřebuje pravidelnou péči, čištění a harmonizaci. Mysl vede naše činy a emoce, potřebuje kultivaci ve své perspektivě, vedoucí k jejímu neutrálnímu vhledu, intuici a jednotě. Joga se sjednocením těla, mysli a duše a praktický její výsledek je schopnost ve všech aspektech svého života vyzařovat tvořivost a Nekonečnost.

 

Co získáte video-kurzem?

Úvod i vhled do sebe - aktivace a probuzení našeho subtilního energetického systému. Poznání vzájemných souvislostí a probuzení vlastní tvořivé, životní síly.

Vědomí duchovního srdce a našeho nitra i přesahu - spojení s Bohem. Existenci a význam všech elementů v těle. Pochopení vzájemného propojení všech úrovní našeho těla a jeho přesah. Posílíte kreativitu, vytrvalost, disciplínu, trpělivost a zhmotňování vašich přání a záměrů do reality.

Probuzená kreativní vnitřní síla Vás uvede do prosperity a spojení s celkem/Bohem. Váš sebe - rozvoj je o vaší práci, vzdělávání se i praktikování.

E-book

tj. 43 stran teoretické části kurzu - poznání našeho subtilního těla a jeho vzájemných souvislostí.

Jako malou ochutnávku si stáhněte ukázku.

Praktická část kurzu zahrnuje celkem 10 video - lekcí

10 kryjí - sestav cviků na dané téma.

10 meditací - na daná témata, včetně prosperitních meditací a manter.

Meditace jsem pro Vás natočila na mé milované Pálavě na Jižní Moravě, která se mi stala současně domovem. 

Jako bonus získáváte ode mne 2 hodiny osobní konzultace, které můžete využít.

Na čase a formě se spolu domluvíme.

Cena kurzu

Cena celého kurzu činí 5990,- Kč.

Chci vstoupit do kurzu PROSPERITA ONLINE

Osobně již tuto energii a spojení žiji.

Je mi velkým pomocníkem v plnění našeho poslání, kreativitě a tvorby. Spojuji tuto praxi a již osvojené “dovednosti” s praktickým životem, pro který byla i kundaliní jóga plně vytvořena. Dotýká se všech oblastí našeho života.

- Bc. Petra Cavallaro -
+420 734 450 998

© Copyright 2024 | Petra Cavallaro KUNDALINÍ JÓGA | Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Soubory cookies | Nastavení cookies
Webdesign by vaclavsvestka.cz