Kurzy kundalini s Péťou navštěvují již téměř třetím rokem. Setkání s ní bylo pro mě osudové a jsem neuvěřitelně šťastná, že k tomu došlo. Její osobitý přístup, vstřícnost, laskavost, způsob komunikace, schopnost předávat s láskou a učit, mě nepřestávají udivovat dodnes. Každá lekce je jedinečný zážitek, který ve mě zůstává hluboko zakořeněný po dlouho dobu. Její schopnost podělit se s druhými o svoje zkušenosti u ní vnímám jako veliký a jedinečný dar. Péťa mi pomohla objevit, poznat a rozvíjet dosud neobjevenou stránku mého já, děkuji ❤️ s láskou a velikou úctou Aleksandra Ručková Sala.

Aleksandra Ručková Sala

I když jsem úplným začátečníkem v Kundaliní joze, musím se přiznat, že hned po první lekci jsem se cítila úžasně uvolněná, nabitá energií a cítila jsem velikou radost, doslova láska na první pohled. Díky KJ jsem sama na sobě poznala, že velice dobře zvládnu zátěžové situace, které mě dříve dokázaly vyvést z rovnováhy. Při cvičení KJ mám čas pracovat sama se sebou a hlavně při meditacích a relaxačních technikách si uvědomuji to, co mám na sobě ráda , s čím jsem spokojená, ale také to, s čím nejsem a já věřím, že díky KJ dokážu pracovat na tom, abych to změnila. Paní lektorka Petra je skvělá a velmi milá, pozitivní energie z ní na dálku vyzařuje. Znám ji již delší dobu a vždy se v její přítomnosti cítím velice dobře, jako by mi tu pozitivní energii předávala. Lekce KJ probíhají v příjemném prostředí, všichni účastníci jsou moc milí a hned při prvním setkání jsem se cítila mezi nimi velice dobře - úžasná radostná atmosféra. Nejlepší, co jsem měla možnost poznat.

Zita Procházková

K Petře chodím na jógu vice než dva roky. Za tu dobu mi byla mnohokrát velkou inspiraci, jak na sobě pracovat a posunout se dál. Vážím si především jejího přátelského a laskavého přístupu. Do mého života takto vnesla mnoho světla, inspirace a radosti.

Samuel Manus

Kundalini jógu s Peťou jsem vyzkoušela před víc než rokem. Do té doby jsem o této józe vůbec neslyšela. Zaujal mě způsob cvičení, zpívání manter i meditace a moc se mi líbilo, že Peťa do jógy zahrnula i prvky čínské medicíny, roční období, fáze měsíce a posilování daných orgánů a čaker, tematické lekce zaměřené na prosperitu, sebelásku apod. Moc se mi líbí, jak Peťa dál pokračuje a jak se i jako lektorka vyvíjí.

Martina Holoušová

Kundaliní jógu miluju a v Brně je jí bohužel velmi málo. Je to vzácná odrůda. Petřin kurz měl všechno, co mít měl: příjemný úvod s náměty k zamyšlení, poctivé cvičení, klidnou relaxaci i zpěvné mantry. To vše v úžasném plynutí, bez koukání na hodiny a zrychleného tempa, na které jsme dnes všichni tak zvyklí. Čas se tam zastaví, stejně jako vaše mysl, která si skutečně odpočine. Nabíjející, povznášející. Krásný

Lucie Kubíčková

Peťa je za mě výborná lektorka jógy a především příjemný a hodný člověk. Celá spolupráce s ní se mi líbí, jelikož umí krásně propojit svět materiální se světem spirituálním, a to velmi zdravou a praktickou formou. Její hodiny jsou velmi dynamické - je tam jak zábava, tak fyzická makačka, ale po každé námaze přijde kýžený klid v podobě meditace a relaxace. Za mě můžu jen doporučit.

Tonda Pražák

- Bc. Petra Cavallaro -
+420 734 450 998

© Copyright 2024 | Petra Cavallaro KUNDALINÍ JÓGA | Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Soubory cookies | Nastavení cookies
Webdesign by vaclavsvestka.cz